גנרטורים להשכרה לאירועים ולכל מטרה. גנרטורים בגדלים שונים לאירועים קטנים או גדולים.

ל"היינץ גנרטורים" ישנם גנרטורים להשכרה בגדלים שונים החל מקטנים ועד גדולים מאוד, הגנרטורים שלנו ניידים על נגררים, הם שקטים ומיוצבים, אנו נגיע לכל מקום בו תבחרו לעשות את האירוע שלכם. ניתן להשכיר גנרטור עם מפעיל צמוד לאורך כל האירוע.

גנרטורים להשכרה מיועדים לספק חשמל לאירוע במקום בו אין חשמל או לספק גיבוי לחשמל המקומי באירועים פרטיים, עסקיים ולכל מטרה ובכל מקום. הגנרטורים ניידים על נגררים, הם שקטים מיוצבים ואמינים.

השכרת גנרטור נועדה לתת גיבוי בשעת חירום לאירועים למקרה של נפילת חשמל מקומי ואו נפילת מתח – הגנרטור יספק חשמל עד לפתרון הבעיה כדי שהאירוע שלכם לא יפסק. מומלץ לא לחסוך בהשכרת גנרטור לאירוע של פעם בחיים.

להצלחת אירוע באפס תקלות רצוי להזמין גנרטור בגודל מתאים מבחינת הספק החשמל, לכן יש חשיבות מאוד גדולה לחישובים של כל צרכני החשמל מהגנרטור המושכר וזאת כדי להתאים את גודל הגנרטור הרצוי לצורכי הלקוח.

ללא ידע בחישובים נכונים של צרכני החשמל יש סיכוי גדול לנפילת החשמל במהלך האירוע. ל"היינץ גנרטורים" יש את הידע והמקצועיות לעזור לכם להתאים את הגנרטור המושכר בהתאם לחישובי צרכני החשמל שלכם לאירוע.

בכל אירוע ישנם ספקים רבים אשר צורכים חשמל מהגנרטור הנייד (צרכני חשמל) כמו:

קייטרינג תנורים, מייחם, פלטות חשמליות, צ'יפסרים, מקררים, משאית קירור, בר קפה אספרסו ..

תאורהכמות של פנסים, סוגי הפנסים ולדעת מה צריכת החשמל של כל פנס ופנס מאוד חשובה.

הגברה- צריכת חשמל של מערכת ההגברה וסוגי החיבורים הנדרשים.

"היינץ גנרטורים" ייעץ לכם לגבי כל סוגי החיבורים של כל המכשירים, אם זה תלת פאזי, חד פאזי ואת צריכת החשמל של כל מכשיר ומכשיר ולעשות חלוקה נכונה של מערכת החשמל כדי להביא את האירוע מתחילתו ועד סופו בהצלחה ובאפס תקלות.

היינץ גנרטורים 054-4512045